Posted on: 25 lipca 2021 Posted by: Mariusz Comments: 0
Wsparcie IT

Ewolucja nowoczesnych technologii i stale rosnąca łączność spowodowały globalne zmiany w wielu aspektach naszego życia, w tym w zarządzaniu biznesem i strategii marketingowej. Dlatego utrzymanie sprawnego działania środowiska IT stało się gorącym tematem w biznesie. Jednak zarządzanie IT wymaga stałej uwagi i dostępności talentów IT. Szybko zmieniający się rynek i wyzwania związane z utrzymaniem talentów IT spowodowały, że wiele organizacji szuka profesjonalnej pomocy w firmach IT, zwłaszcza tych oferujących zarządzane usługi IT.

Co to są kompleksowe zarządzane usługi IT?

Jak sama nazwa wskazuje, usługi IT zarządzana w jednym miejscu to kompleksowe rozwiązanie dostarczane przez dostawcę usług IT, które jest oferowane za zryczałtowaną, nieograniczoną pomocą IT za stałą miesięczną opłatą w połączeniu z proaktywnym monitorowaniem stacji roboczych i infrastruktury IT. Innymi słowy, umowa o usługę zarządzaną umożliwia klientowi uiszczenie regularnej opłaty za odbiór usługi, podczas gdy dostawca usług zarządzanych odpowiada za funkcjonalność usługi i infrastruktury IT.

Począwszy od doradztwa IT, przez rekomendację urządzeń, zarządzanie siecią, administrację serwerami, tworzenie kopii zapasowych danych, aż po wirtualizację, dostawca kompleksowych rozwiązań IT zarządza nimi wszystkimi.

Dlaczego zarządzane usługi IT są ważne dla firmy?

Możesz być pewien, że skorzystanie z pomocy ekspertów IT zapewni Ci spokój ducha. Chociaż nie każdy może być ekspertem IT, dostawcy usług zarządzanych dbają o Twoje IT, dzięki czemu możesz skupić się na prowadzeniu firmy.

Wsparcie IT

Usługi zarządzane zapewniają kompleksowe i proaktywne wsparcie. Co więcej, dzięki kompleksowym usługom IT do zarządzania, możesz mieć wszystkich ekspertów IT, którzy pomogą Ci zarządzać i monitorować środowisko IT Twojej firmy. Ponadto proaktywne wsparcie zapewnia modernizację i aktualizację infrastruktury informatycznej w celu ograniczenia zagrożeń, takich jak przestoje, ataki wirusów i awarie.

Planowanie IT

Strategiczne planowanie IT to kolejna kluczowa korzyść, jaką możemy uzyskać z zarządzanych usług IT w jednym miejscu, ponieważ zarządzane usługi IT pomogą Ci planować i myśleć z wyprzedzeniem o tym, jakie rozwiązanie IT jest odpowiednie dla Twojej firmy. Klienci otrzymują nie tylko codzienne wsparcie IT, ale także dedykowanego menedżera IT, który pomoże im monitorować i zarządzać infrastrukturą IT.

Konsultacje IT

Często profesjonalny zespół IT udziela klientom wskazówek dotyczących wszystkiego, począwszy od ogólnej strategii IT, która obejmuje rodzaj technologii i funkcji potrzebnych do spełnienia wymagań i celów IT i biznesowych klienta.

Dostawcy usług zarządzanych mogą monitorować i utrzymywać środowisko IT, umożliwiając im dostrzeżenie i zapobieganie problemom z siecią, zanim zamienią się one w przestój, który często ma swoją cenę.

Dlaczego JNS?

Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami

Dzięki JNS nie tylko angażujesz dostawcę rozwiązań IT, ale współpracujesz z doświadczonymi specjalistami IT, którzy nie tylko spełnią, ale także przekroczą Twoje oczekiwania.

Dbamy o Twój biznes

W JNS nie tylko poznajemy Twój biznes, ale inwestujemy swój czas i wysiłek, aby pomóc Twojej firmie osiągnąć swój potencjał.

Poznajemy naszych klientów

JNS wierzy, że doskonała obsługa klienta zaczyna się od poznania naszych klientów, od wizji Twojej firmy, wyzwań, przed którymi stoisz i unikalnych celów, które możesz mieć, słuchamy i rozumiemy, czego potrzebuje Twój biznes.