Wsparcie IT

Wsparcie it dla Kancelarii prawnych

Pomagamy kancelariom prawnym rozwijać się, prosperować i zdobywać przewagę konkurencyjną, zapewniając specjalistyczne wsparcie it doradztwo i usługi bezpieczeństwa.

JAK MOŻEMY CI POMÓC?
Jesteśmy po to, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe Niezależnie od tego, czy Twoja kancelaria poszukuje nowego dostawcy wsparcia IT, potrzebuje bezstronnej porady w zakresie wyboru nowego systemu zarządzania praktyką lub innego specjalistycznego oprogramowania prawnego, czy też chce mieć pewność, że w pełni wykorzystuje chmurę, JNS jest tutaj, aby Ci pomóc.

DLACZEGO JNS?
Jesteśmy firmą informatyczną, która mówi biznesowo. Nie skupiamy się wyłącznie na technologii i nie rozmawiamy z Tobą w niepotrzebnych rozmowach technicznych lub handlowych. Zamiast tego nasz specjalistyczny zespół konsultantów, architektów technicznych i inżynierów poświęca czas na zrozumienie Twojej firmy prawniczej, sposobu, w jaki pracujesz, wyzwań i aspiracji. Dzięki temu możemy opracowywać i wdrażać wymierne rozwiązania wspierające biznes.
Rozumiemy wyzwania stojące przed kancelariami prawnymi. JNS zapewnia wsparcie informatyczne dla kancelarii prawnych od 2000 roku. Rozumiemy, że sektor prawny szybko się zmienia i jest wysoce konkurencyjny, dlatego kancelarie muszą się wyróżniać z tłumu i przekraczać oczekiwania klientów. Wydajny, bezpieczny i elastyczny system informatyczny ma kluczowe znaczenie dla kancelarii prawnych, aby móc zarządzać klientami i maksymalizować czas pobierania opłat. JNS usuwa obawy związane z awarią IT, biorąc odpowiedzialność za całe środowisko dzięki naszej ofercie. Dzięki naszej ofercie nie tylko otrzymujesz wszystkie niezbędne elementy wsparcia – 24/7 Service Desk, zarządzanie bezpieczeństwem IT i monitorowanie urządzeń – ale także pracujemy nad ciągłym ulepszaniem Twoich systemów. Nasi konsultanci współpracują również z ambitnymi kancelariami prawnymi, pomagając im rozwijać swoje systemy i zdobywać przewagę konkurencyjną. Od tworzenia i zarządzania skutecznymi strategiami IT, poprzez doradztwo przy wyborze konkretnego oprogramowania prawnego oraz pomoc przy fuzjach i przejęciach, nasi konsultanci posiadają bogate doświadczenie, które pomaga sprostać wszelkim wyzwaniom.